#1 2009-09-06 06:02:34

ja_adam

Administrator

5865561
Zarejestrowany: 2008-07-06
Posty: 84
Punktów :   

BCU!

BCU!
Przyjaciele!

Miesiąc prezydentury za nami...Wiem, że nie jesteście mega szczęśliwi.
W tym czasie doświadczaliśmy wiele razy smaku porażki, ale także i chwały. Było dużo emocji. I dobrze, bowiem trwa wojna a my jesteśmy jej esencją. 

To dopiero początek! Trudny, ale wierzę, że te kilka spraw, które chciałbym w liście do Was poruszyć, pomoże nam pokazać siłę a przy tym czerpać z gry masę radochy.

Chcę czuć dumę z tego że jestem w BCU, chcę by BCU kojarzyło się z respektem, supremacją, elitą.
Chcecie tego samego?
Będzie tak, jeśli weźmiecie te kilka spraw do siebie.

Kilka spraw do przemyślenia!

# Gra!
Gra ma sprawiać przyjemność! Bardzo ważna rzecz. Jak wiemy początek mojej prezydentury to niezłe lanie, jednakże nie jest to ABSOLUTNIE żadnym powodem by kogokolwiek obrażać, manifestować niezadowolenie i egzaltować frustracje. Uczmy się na błędach, to właśnie dzięki nim widzimy jak wiele mam do zrobienia.Najważniejsze jednak by zachować wzajemny szacunek. Godnie znośmy porażki, jak padniesz, powstań i walcz! Panujmy przy tym nad słowem, nad kulturą tego słowa, nie dajmy się prowokować a jeśli nie możesz znieść rażącego zachowania dopisz takiego gracza do listy „odrzuć” (zakładka na F7).

# MS I SP
MS (walka o statek macierzysty, która zaczyna się zawsze po przekroczeniu 100.000 kilmarków) praz SP (punkt strategiczny), to wydarzenia dzięki którym zdobywamy „war pointy”.
W mieście jest specjalny sklep w którym funkcjonuje właśnie ta „waluta”.
Zwróćcie uwagę na panel w mieście, gdzie są pokazane killmarki ANI i BCU. Jak wcześniej wspomniałem po każdym 100-tysięcznym killmarku jest MS.
Po 400 tysiącach jest restart serwera, dlatego nie możemy dopuścić by ANI wyprzedzało nas w killmarkach. Inaczej ominie nam szansa walki o MS a co za tym idzie,stracimy „war pointy” najcenniejsza walutę AIR RIVALS.
WAŻNE - często latać na kanałach "zero" ALE!!!!-nie latać samodzielnie, jeśli juz to w obstawie high lvl.

#BOSS`y
Na mapach jest wiele Bossów, to właśnie z nich dropią legendarne itemy jakich nigdzie indziej nie wydropisz. Pewnie znacie już kilka z tych bossow jak, Głowa na Łańcuchu Górskim, Phatos na Zaylope, czy Nippar na Zatopionym Mieście. Pojawiają się niezmiernie rzadko. Dla przykładu taki  Mal na Dżungli Tylent ma respawn po 3 sekundach, BOSS często ponad 12 godzin... Warto umawiać się i lecieć brygadą na bossy. Niech w chwili respawnu Bossa czeka już na niego brygada B-gearów i E-mek. Zapisujcie sobie czas zniszczenia bossa i zaraz po respawnie polećcie na niego ponownie.Przewaga ANI często wynika z tego, iż są w posiadaniu itemów wydropionych właśnie z tych bossów!!!


# TS
Team Speak.
Nie będę się rozpisywać! Chcemy wygrywać, wzajemna komunikacja mus być DOSKONAŁA!
Ci którzy latają z nami na TS-e wiedzą, że choć SP trwa godzinę, to tak naprawdę liczy się dosłownie KAŻDA SEKUNDA!
Czat nie dość, że zajmuje mnóstwo czasu, to każdy z nas ma świadomość, że te informacje docierają także do ANI, którzy mają na BCU swoje konta. Tracimy element zaskoczenia!
Dodam tylko, że na naszym TS (kanał episodex.pl) jest elita BCU. Sami jednak nie wygramy.!
Wszyscy razem musimy ze sobą współpracować. Liczy się każdy gear, nawet ten z 12 lvl mimo, iż nie ma wstępu na wiele map. 
Na TS ma byc jak w tytule tej piosenki
http://www.youtube.com/watch?v=jxQuhywpGbU


13 sekund
Jak otrzymujecie wiadomość o zbudowaniu punktu strategicznego powinniśmy natychmiast kończyć misje, expienie, natychmiast należy polecieć na miejsce skąd bedzie rush, albo inne wyznaczone miejsce!
Właśnie te pierwsze sekundy decydują o wdeptaniu SP w glebę. Zróbmy to tak szybko jabyśmy startowali z katapulty
http://www.youtube.com/watch?v=0jU0YJe0fJo (13 sekunda)


# Wsparcie
AIR RIVALS- to gra która ma 7 lat na „karku”. Wersja spolszczona (nieudolnie) ma kilkumiesięczny staż. Wielu graczy przeszło z innych serwerów na Gemini i ma już wieloletnie doświadczenie.. Wielu z Was gra  pierwszy raz. Chcemy Wam pomóc a widzimy, że macie wiele pytań. Jaka najlepsza broń jest dla B-geara? Podobne pytania często widać na forum, czacie. To trudne a zarazem łatwe pytanie. Trudne, bo nie da się tego rzeczowo i przystępnie opisać, łatwe bo wystarczy wejść na TS i wyjaśnić nie marnując czasu na zbytnie rozpisywanie się. To samo dotyczy strategii, przygotowania charakterystyki postaci itd.


INFORMACJA
Dzisiaj między godz. 16-19.00 odbędzie się HH (happy hour). To znaczy, ze w tym czasie dropi więcej itemów, masz więcej doświadczenia itp. Czas trwania HH będzie widać po napisie w prawym dolnym rogu panelu. Warto ustalić wcześniej na jakich mapach będziecie expić, zeby się nie okazało, że na 1 noobka jest 100 graczy. Latajcie w PEŁNYCH formacjach, lepszy exp.!! Zobaczycie jak łatwo podexpić sobie geara. Niech gracze topowi latają na trudniejszych mapach.
Nie walczyć z ANI na kanałach „zero” lepiej expić na bezpiecznych mapach podczas HH.




Jeśli macie jakieś sugestie zachęcam, zapraszam. Służymy radą, nie tylko!


BCU!
Pokażmy ANI pazura!

Dowództwo BCU


don`t fuck with BCU
http://www.youtube.com/watch?v=B0_kgkCBegc


http://i32.tinypic.com/9u41th.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wonots.pun.pl www.manager-bundesligi.pun.pl www.wigry.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.pl.pun.pl